Περιγραφή
Εντοιχιζόμενος απορροφήτηρας Box Flush σε μαύρο χρώμα. Τοποθέτηση σε ντουλάπι 60 cm και άνω
Πληροφορίες
| EAN/UPC | 7612986474732 |
| Κατηγορία απορροφητήρα | Εντοιχιζόμενο |
| Φινίρισμα | BK |
Ιδιότητες
| Φωτισμός | 2 |
| Τύπος φωτισμού | Led S2000 4000K |
| Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Χειρισμός | Push button |
| Επίπεδο ταχύτητας | 3+i |
| Ρύθμιση ταχύτητας | Όχι |
| 24H | Όχι |
| Καθυστέρηση | Όχι |
| Αυτόματη λειτουργία | Όχι |
| WI-FI | Όχι |
| Τυπολογία φίλτρου | Cassette |
| Τύπος φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Φίλτρο άνθρακα | Όχι |
Διαστάσεις
| Πλάτος | 520 mm |
| Διάμετρος εξαγωγής αέρα | 150 mm |
Εγκατάσταση
| Εγκατάσταση | Ντουλάπι |
Energy specifications
| Τύπος σύνδεσης | EU |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 70.7 kWh |
| Δυναμική απόδοση | B |
| Απόδοση φωτισμού | A |
| Τεχνολογία εξαερισμού | C |
| Τάση μοτέρ | 220-240V 50-60Hz |
| Τύπος μοτέρ | SP 800 |
| Μοτέρ | 1 |
Αναγνωριστικό Προϊόντος
| Brand προϊόντος | FRANKE |
| Οικογένεια προϊόντος | Smart |
| Σειρά | BOX FLUSH BASIC |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
| Αισθητήρας ποιότητας αέρα | Όχι |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Βαλβίδα αντεπιστροφής | Ναι |
| Πίσω έξοδος | Όχι |
| Μηδενική σταγόνα | Όχι |
Επίδοση
| Ταχύτητα | 1 | 2 | 3 | Boost |
| Απορροφητικότητα (m³/h) | 320 | 490 | 640 | 750 |
| Μεγ. Πίεση (Pa) | 400 | 470 | 530 | 550 |
| Ισχύς (Watt) | 145 | 180 | 210 | 250 |
| Επίπεδο θορύβου (dBA) | 51 | 57 | 63 | 66 |