Περιγραφή
Προϊόντα συρταριών 470M5002S
Τύπος συρταριού: Πλαϊνό συρταριού MERIVOBOX
Ύψος πλαϊνών συρταριού: M (91 mm)
Υλικό: Ατσάλινο
Σχεδιασμός: κενό
Ονομαστικό Μήκος: 500 mm
Σύνδεση πλαϊνού συρταριού με εσωτερική μετόπη: Ρυθμιστής μετόπης
Σύνδεση πλαϊνού συρταριού με πλάτη: Κουμπωτό (μεταλλική πλάτη ή στήριγμα ξύλινης πλάτης)
Μήκος κρέμμασης πλαϊνού συρταριού (εσωτερικό μήκος συρταριού): 490 mm
Ρύθμιση ύψους: Ναι
Βίδωμα πάτου στα πλαϊνά συρταριών: διχαλωτή σύνδεση ή βιδωτή
Πάχος πάτου: 16 mm
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Συρταριού | Πλαϊνό συρταριού MERIVOBOX |
| Υλικό | Ατσάλινο |
| Σχεδιασμός | Κενό |
| Ονομαστικό Μήκος | 500 mm |
| Σύνδεση Πλαϊνού Συρταριού Με Εσωτερική Μετόπη | Ρυθμιστής μετόπης |
| Σύνδεση Πλαϊνού Συρταριού Με Πλάτη | Κουμπωτό (μεταλλική πλάτη ή στήριγμα ξύλινης πλάτης) |
| Μήκος Κρέμμασης Πλαϊνού Συρταριού (Εσωτερικό Μήκος Συρταριού) | 490 mm |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Βίδωμα Πάτου Στα Πλαϊνά Συρταριών | Διχαλωτή σύνδεση ή βιδωτή |
| Πάχος Πάτου | 16 mm |
| Φινίρισμα Πλαϊνού Συρταριού | Ματ γκρι orion |
| Φινίρισμα Συνδέσμου Πλάτης | Ματ γκρι orion |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 503 mm |
| Συσκευασία Στοιχείου | Δεξιό |
| Συσκευασία | Συσκευασία Βιομηχανίας |