Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
CLIP top Πλαϊνό/παχύ μεντεσές πόρτας 71T9550
Γωνία ανοίγματος: 95°
Γόνατο: Εφαρμογή επένδυσης
Συναρμολόγηση κεφαλιού: Βιδωτό
Υλικό κεφαλιού: Ατσάλινο
Μηχανισμός Κλεισίματος: με ελατήριο
Πλευρική ρύθμιση: +/- 2 mm
Ρύθμιση βάθους: συν 3/μείον 2 mm, κατάλληλο με σπειροειδή βίδα
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Εφαρμογή | Πλαϊνό/παχύ μεντεσές πόρτας |
| Γόνατο | Εφαρμογή επένδυσης |
| Γωνία ανοίγματος | 95° |
| Μηχανισμός Κλεισίματος | Με ελατήριο |
| Τύπος καλύμματος | Ορθογώνιο, οριζόντιο, κεντρική στερέωση |
| Τύπος καλύμματος 2 | Με ορθογώνια φαλτσογωνία και παράκεντρη στερέωση |
| Υλικό κεφαλιού | Ατσάλινο |
| Φινίρισμα κεφαλιού | Επινικελωμένο |
| Συναρμολόγηση κεφαλιού | Βιδωτό |
| Πλάτος φλάντζας | 57 mm |
| Μήκος φλάντζας | 20 mm |
| Ύψος φλάντζας | 3.2 mm |
| Διάμετρος τρυπήματος κεφαλιού μεντεσέ | 35 mm |
| Απόσταση μεταξύ των τρυπημάτων | 45 mm |
| Έκκεντρη θέση των τρυπών βιδώματος στο κεφάλι του μεντεσέ | 9.5 mm |
| Πάχος τρυπήματος κεφαλιού | 12.3 mm |
| Ελάχιστη απόσταση τρυπήματος | 3 mm |
| Μέγιστη απόσταση τρυπήματος | 7 mm |
| Υλικό μπράτσου | Ατσάλι |
| Φινίρισμα βραχίονα | Επινικελωμένο |
| Μέτρηση επικάλυψης (ύψος μπράτσου μεντεσέ) | 22 mm |
| Δεδομένη διάσταση / εργοστασιακή ρύθμιση | 11 mm |
| Τύπος πλευρικής ρύθμισης | Με βίδα |
| Πλευρική ρύθμιση | +/- 2 mm |
| Τύπος ρύθμισης βάθους | Κατάλληλο με σπειροειδή βίδα |
| Ρύθμιση βάθους | Συν 3 / Μείον 2 mm |
| Κενό | 1.5 mm |
| Συσκευασία στοιχείου | 1 τεμ |
| Συσκευασία | Συσκευασία βιομηχανίας |