Περιγραφή
CLIP top Μεντεσές αντί μέτρου 79T8500
Γωνία ανοίγματος: 60°
Συναρμολόγηση κεφαλιού: Βιδωτό
Υλικό κεφαλιού: Χυτό κεφάλι
Μηχανισμός Κλεισίματος: με ελατήριο
Πλευρική ρύθμιση: +/- 2 mm
Ρύθμιση βάθους: συν 3/μείον 2 mm, κατάλληλο με σπειροειδή βίδα
Ρύθμιση κενού: συν 7,2/μείον 4,2 mm
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Εφαρμογή | Μεντεσές αντί μέτρου |
| Γωνία ανοίγματος | 60 |
| Μηχανισμός Κλεισίματος | Με ελατήριο |
| Τύπος καλύμματος | Ορθογώνιο, ίσιο, με φαλτσογωνία, κεντρική στερέωση |
| Υλικό κεφαλιού | Χυτό κεφάλι |
| Φινίρισμα κεφαλιού | Επινικελωμένο |
| Συναρμολόγηση κεφαλιού | Βιδωτό |
| Πλάτος φλάντζας | 57 |
| Μήκος φλάντζας | 20 |
| Ύψος φλάντζας | 3.2 |
| Πάχος τρυπήματος κεφαλιού | 11 |
| Ελάχιστη απόσταση τρυπήματος | -5 |
| Μέγιστη απόσταση τρυπήματος | -5 |
| Υλικό μπράτσου | Ατσάλι |
| Φινίρισμα βραχίονα | Επινικελωμένο |
| Μέτρηση επικάλυψης (ύψος μπράτσου μεντεσέ) | 20.5 |
| Τύπος πλευρικής ρύθμισης | Με βίδα |
| Πλευρική ρύθμιση | +/- 2 mm |
| Ρύθμιση κενού | Συν 7,2 / μείον 4,2 mm |
| Τύπος ρύθμισης βάθους | Κατάλληλο με σπειροειδή βίδα |
| Ρύθμιση βάθους | Συν 3 / μείον 2 mm |
| Κενό | 1.5 |
| Συσκευσία στοιχείου | 1 τεμ |
| Συσκευασία | Συσκευασία εμπορίου |