Περιγραφή
560F2700T
TANDEM TIP-ON Πλήρης επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 270 mm
Μήκος συρταριού (SKL): 260 mm
Πλήρης επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
Για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
Για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Έκδοση Οδηγού Συρταριού | Με ρύθμιση κλίσης μετώπης |
| Ονομαστικό Μήκος | 270 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού με το Πλαίσιο του Συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | Με TIP-ON |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 273 mm |
| Μήκος του Πλαϊνού του Ντουλαπιού | 253.5 mm |
| Χαμένο Ύψος του Πλαϊνού του Ντουλαπιού | 47.5 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 43.5 mm |
| Πλάτος Μονταρίσματος (συμπ. αποστατών) | 21 mm |
| Υπέρ Επέκταση | 6 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία | Σετ, Συσκευασία βιομηχανίας, Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο |
| Τεχνολογία Κίνησης | TIP-ON |
| Τύπος Καλαθιού | Πλήρης επέκταση |
| Μήκος Συρταριού | 260 mm |