Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
551F4601B
TANDEM BLUMOTION Απλή επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 460 mm
μήκος συρταριού (SKL): 450 mm
Απλή επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
Με πείρους
Συσκευασία στοιχείου: Δεξιό
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό Μήκος | 460 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού Με Το Πλαίσιο Του Συρταριού | Με Πείρους |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο Οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 463 mm |
| Μήκος Του Πλαϊνού Ντουλαπιού | 283 mm |
| Χαμένο Ύψος Του Πλαϊνού Του Ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού</td |