Περιγραφή
540F3000B
TANDEM BLUMOTION Επέκταση 7/8
Ονομαστικό Μήκος: 325 mm
μήκος συρταριού (SKL): 300 mm
Επέκταση 7/8
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 25 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος συστήματος οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό μήκος | 325 mm |
| Φέρουσα ικανότητα | 25 kg |
| Σύνδεση οδηγού με το πλαίσιο του συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Ελάχιστο εσωτερικό βάθος ντουλαπιού | 328 mm |
| Μήκος πλαϊνού ντουλαπιού | 209.2 mm |
| Χαμένο ύψος πλαϊνού ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος πλαϊνού ντουλαπιού | 37.5 mm |
| Πλάτος μονταρίσματος (συμπ. αποστατών) | 21 mm |
| Πραγματική απώλεια επέκτασης | 29 mm |
| Στερέωση πλαϊνών ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία στοιχείου | Σετ |
| Συσκευασία | Συσκευασία βιομηχανίας |
| Συσκευασία | Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο |
| Τεχνολογία κίνησης | BLUMOTION |
| Τύπος καλαθιού | Επέκταση 7/8 |
| Μήκος συρταριού | 300 mm |