Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
ZV7.1043C01
Σύστημα οδηγού: LEGRABOX
Υλικό: Αλουμίνιο
Χρώμα / φινίρισμα: μαύρο ανθρακί, ματ
Μήκος: 1043.2 mm
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Περιοχής Μετόπης | Κομμάτι Μετόπης |
| Ύψος | 98.35 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Μαύρο Ανθρακί, Ματ |
| Μήκος | 1043.2 mm |
| Πλάτος Ντουλαπιού | 1200 mm |
| Σύνδεση Τμήματος Μετόπης Με Στήριγμα Μετόπης Εσωτερικού Συρταριού | Βιδωτό |
| Συσκευασία Στοιχείου | 1 τεμ |
| Συσκευασία | Συσκευασία Εμπορίου |
| Απόσταση Βιδώματος Συστήματος Οδηγών (Εξωτερική Άκρη) Μέγιστη | 1170.2 mm |
| Απόσταση Βιδώματος Συστήματος Οδηγών (Εξωτερική Άκρη) Ελάχιστη | 0 mm |