Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
CLIP top BLUMOTION κανονικός μεντεσές 75B1650
Γωνία ανοίγματος: 107°
Γόνατο: Διπλή εφαρμογή
BLUMOTION
Συναρμολόγηση κεφαλιού: Βιδωτό
Υλικό κεφαλιού: Ατσάλινο
Μηχανισμός Κλεισίματος: με ελατήριο
Πλευρική ρύθμιση: +/- 2 mm
Ρύθμιση βάθους: συν 3/μείον 2 mm, Κατάλληλο με σπειροειδή βίδα
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Εφαρμογή | Κανονικός μεντεσές |
| Γόνατο | Ένθετη εφαρμογή |
| Γωνία ανοίγματος | 107° |
| Μηχανισμός Κλεισίματος | Με ελατήριο |
| Μεταβλητή μεντεσέ | Με ενσωματωμένο BLUMOTION |
| Τύπος καλύμματος 1 | Ορθογώνιο, με σπάσιμο ακτίνας R10, παράκεντρη στερέωση |
| Τύπος καλύμματος 2 | Ορθογ., με σπάσιμο R9.2, καμπύλες πλευρικές άκρες, παράκεντρη στερέωση |
| Τύπος καλύμματος 3 | Κάλυμμα κεφαλής, ορθογώνιο, με φαλτσογωνία, πλάτος 22,85 mm |
| Υλικό κεφαλιού | Ατσάλινο |
| Φινίρισμα κεφαλιού | Επινικελωμένο |
| Συναρμολόγηση κεφαλιού | EXPANDO |
| Πλάτος φλάντζας | 57 mm |
| Μήκος φλάντζας | 22 mm |
| Ύψος φλάντζας | 3.2 mm |
| Διάμετρος τρυπήματος κεφαλιού μεντεσέ | 35 mm |
| Διάμετρος τρυπών στήριξης | 8 mm |
| Απόσταση μεταξύ των τρυπημάτων | 45 mm |
| Έκκεντρη θέση των τρυπών βιδώματος | 9.5 mm |
| Πάχος τρυπήματος κεφαλιού | 11.5 mm |
| Ελάχιστη απόσταση τρυπήματος | 3 mm |
| Μέγιστη απόσταση τρυπήματος | 6 mm |
| Υλικό μπράτσου | Ατσάλι |
| Φινίρισμα βραχίονα | Επινικελωμένο |
| Μέτρηση επικάλυψης (ύψος μπράτσου) | 40 mm |
| Δεδομένη διάσταση / εργοστασιακή ρύθμιση | -7 mm |
| Τύπος πλευρικής ρύθμισης | Με βίδα |
| Πλευρική ρύθμιση | +/- 2 mm |
| Τύπος ρύθμισης βάθους | Κατάλληλο με σπειροειδή βίδα |
| Ρύθμιση βάθους | Συν 3 / Μείον 2 mm |
| Κενό | 1.5 mm |
| Συσκευασία στοιχείου | 1 τεμ |
| Συσκευασία | Συσκευασία βιομηχανίας |