Περιγραφή
CLIP top κανονικός μεντεσές 75T168E
Γωνία ανοίγματος: 107°
Γόνατο: Διπλή εφαρμογή
Συναρμολόγηση κεφαλιού: EXPANDO
Υλικό κεφαλιού: Ατσάλινο
Μηχανισμός Κλεισίματος: με ελατήριο
Πλευρική ρύθμιση: +/- 2 mm
Ρύθμιση βάθους: συν 3/μείον 2 mm, κατάλληλο με σπειροειδή βίδα
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Εφαρμογή | Κανονικός μεντεσές |
| Γόνατο | Διπλή εφαρμογή |
| Γωνία ανοίγματος | 107° |
| Μηχανισμός Κλεισίματος | Με ελατήριο |
| Τύπος καλύμματος | Ορθογώνιο, με σπάσιμο ακτίνας R10, παράκεντρη στερέωση |
| Τύπος καλύμματος | Ορθογώνιο, με σπάσιμο R9.2, καμπύλες πλευρικές άκρες, παράκεντρη |
| Υλικό κεφαλιού | Ατσάλινο |
| Φινίρισμα κεφαλιού | Επινικελωμένο |
| Συναρμολόγηση κεφαλιού | EXPANDO |
| Πλάτος φλάντζας | 57 mm |
| Μήκος φλάντζας | 20 mm |
| Ύψος φλάντζας | 3.2 mm |
| Διάμετρος τρυπήματος κεφαλιού μεντεσέ | 35 mm |
| Διάμετρος τρυπών στήριξης | 8 mm |
| Απόσταση μεταξύ των τρυπημάτων | 45 mm |
| Έκκεντρη θέση των τρυπών βιδώματος στο κεφάλι του μεντεσέ | 9.5 mm |
| Πάχος τρυπήματος κεφαλιού | 11.5 mm |
| Ελάχιστη απόσταση τρυπήματος | 3 mm |
| Μέγιστη απόσταση τρυπήματος | 6 mm |
| Υλικό μπράτσου | Ατσάλι |
| Φινίρισμα βραχίονα | Επινικελωμένο |
| Μέτρηση επικάλυψης (ύψος μπράτσου μεντεσέ) | 31 mm |
| Δεδομένη διάσταση / εργοστασιακή ρύθμιση | 1.5 mm |
| Τύπος πλευρικής ρύθμισης | Με βίδα |
| Πλευρική ρύθμιση | +/- 2 mm |
| Τύπος ρύθμισης βάθους | Κατάλληλο με σπειροειδή βίδα |
| Ρύθμιση βάθους | Συν 3 / Μείον 2 mm |
| Κενό | 1.5 mm |
| Συσκευασία στοιχείου | 1 τεμ |
| Συσκευασία | Συσκευασία βιομηχανίας |