Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
TANDEM BLUMOTION Απλή επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 310 mm
μήκος συρταριού (SKL): 300 mm
Απλή επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
Με πείρους
Συσκευασία στοιχείου: Δεξιό
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος συστήματος οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό Μήκος | 310 mm |
| Φέρουσα ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση συστήματος οδηγού με το πλαίσιο του συρταριού | Με πείρους |
| Σύστημα οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Ελάχιστο εσωτερικό βάθος ντουλαπιού | 313 mm |
| Μήκος του πλαϊνού ντουλαπιού | 206.7 mm |
| Χαμένο ύψος του πλαϊνού του ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος πλαϊνού ντουλαπιού | 37.5 mm |
| Πλάτος μονταρίσματος (συμπ. αποστατών) | 21 mm |
| Πραγματική απώλεια επέκτασης | 54 mm |
| Στερέωση πλαϊνών ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία στοιχείου | Δεξιό |
| Συσκευασία | Συσκευασία βιομηχανίας |
| Blumatic | Ενσωματωμένο Blumatic |
| Τεχνολογία κίνησης | BLUMOTION |
| Τύπος καλαθιού | Απλή επέκταση |
| Μήκος συρταριού | 300 mm |