Περιγραφή
560F2700B
TANDEM BLUMOTION Πλήρης επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 270 mm
μήκος συρταριού (SKL): 260 mm
Πλήρης επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Έκδοση Οδηγού Συρταριού | Με Ρύθμιση Κλίσης Μετώπης |
| Έκδοση Οδηγού Συρταριού | Προστατευμένη Έκδοση |
| Ονομαστικό Μήκος | 270 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού Με Το Πλαίσιο Του Συρταριού | Για Συσκευή Κλειδώματος |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο Οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 273 mm |
| Χαμένο Ύψος Του Πλαϊνού Του Ντουλαπιού | 47.5 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 43.5 mm |
| Πλάτος Μονταρίσματος (Συμπ. Αποστατών) | 21 mm |
| Υπέρ Επέκταση | 6 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με Βίδες |
| Συσκευασία Στοιχείου | Σετ |
| Συσκευασία | Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο Blumatic |
| Τεχνολογία Κίνησης | BLUMOTION |
| Τύπος Καλαθιού | Πλήρης Επέκταση |
| Μήκος Συρταριού | 260 mm |