Περιγραφή
550F5500
TANDEM BLUMATIC Απλή επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 550 mm
μήκος συρταριού (SKL): 540 mm
Απλή επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό Μήκος | 550 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού με το Πλαίσιο του Συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 553 mm |
| Μήκος του Πλαϊνού του Ντουλαπιού | 339 mm |
| Χαμένο Ύψος του Πλαϊνού του Ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 37.5 mm |
| Πλάτος Μονταρίσματος (συμπ. αποστατών) | 21 mm |
| Πραγματική Απώλεια Επέκτασης | 95.1 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία | Σετ, Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο |
| Τεχνολογία Κίνησης | BLUMATIC |
| Τύπος Καλαθιού | Απλή επέκταση |
| Μήκος Συρταριού | 540 mm |