Περιγραφή
560F5500B
TANDEM BLUMOTION Πλήρης επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 550 mm
μήκος συρταριού (SKL): 540 mm
Πλήρης επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Έκδοση Οδηγού Συρταριού | Με ρύθμιση κλίσης μετώπης, προστατευμένη έκδοση |
| Ονομαστικό Μήκος | 550 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού Με Το Πλαίσιο Του Συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 553 mm |
| Μήκος Του Πλαϊνού Ντουλαπιού | 383.9 mm |
| Χαμένο Ύψος Του Πλαϊνού Του Ντουλαπιού | 47.5 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 43.5 mm |
| Πλάτος Μονταρίσματος (Συμπ. Αποστατών) | 21 mm |
| Υπέρ Επέκταση | 10 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία Στοιχείου | Σετ |
| Συσκευασία | Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο Blumatic |
| Τεχνολογία Κίνησης | BLUMOTION |
| Τύπος Καλαθιού | Πλήρης επέκταση |
| Μήκος Συρταριού | 540 mm |