Περιγραφή
550F5000T
TANDEM TIP-ON Απλή επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 500 mm
μήκος συρταριού (SKL): 490 mm
Απλή επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό Μήκος | 500 mm |
| Φέρουσα Ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού Με Το Πλαίσιο Του Συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα Οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | Με TIP-ON |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 503 mm |
| Μήκος Του Πλαϊνού Ντουλαπιού | 314 mm |
| Χαμένο Ύψος Του Πλαϊνού Του Ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 37.5 mm |
| Πλάτος Μονταρίσματος (Συμπ. Αποστατών) | 21 mm |
| Πραγματική Απώλεια Επέκτασης | 95.1 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία Στοιχείου | Σετ |
| Συσκευασία | Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο Blumatic |
| Τεχνολογία Κίνησης | TIP-ON |
| Τύπος Καλαθιού | Απλή επέκταση |
| Μήκος Συρταριού | 490 mm |