Περιγραφή
550F4500T
TANDEM TIP-ON Απλή επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 450 mm
μήκος συρταριού (SKL): 440 mm
Απλή επέκταση
Υλικό: Ατσάλι
Φέρουσα ικανότητα: 30 kg
για Πάχος πλαισίου 17-19 mm
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος συστήματος οδηγού | TANDEM |
| Ονομαστικό μήκος | 450 mm |
| Φέρουσα ικανότητα | 30 kg |
| Σύνδεση οδηγού με το πλαίσιο του συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Σύστημα οδηγού | Φορτίο οδηγού Tandem |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα / φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | Με TIP-ON |
| Ελάχιστο εσωτερικό βάθος ντουλαπιού | 453 mm |
| Μήκος πλαϊνού ντουλαπιού | 278 mm |
| Χαμένο ύψος πλαϊνού ντουλαπιού | 42.8 mm |
| Πλάτος πλαϊνού ντουλαπιού | 37.5 mm |
| Πλάτος μονταρίσματος (συμπ. αποστατών) | 21 mm |
| Πραγματική απώλεια επέκτασης | 73.1 mm |
| Στερέωση πλαϊνών ντουλαπιού | Με βίδες |
| Συσκευασία στοιχείου | Σετ |
| Συσκευασία | Multipack |
| Blumatic | Ενσωματωμένο Blumatic |
| Τεχνολογία κίνησης | TIP-ON |
| Τύπος καλαθιού | Απλή επέκταση |
| Μήκος συρταριού | 440 mm |