Περιγραφή
753.6001S
Κουτί LEGRABOX Ενσωματωμένο BLUMOTION / κατάλληλο για TIP-ON BLUMOTION / κατάλληλο για SERVO-DRIVE
Σύστημα συγχρονισμένων βαγονέτων
Πλήρης επέκταση
Ονομαστικό Μήκος: 600 mm
Φέρουσα ικανότητα: 70 kg
Υλικό: Ατσάλινο
Χρώμα / φινίρισμα: Επινικελωμένο
για συσκευή κλειδώματος
Συσκευασία στοιχείου: δεξιό+αριστερό
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Συστήματος Οδηγού | Κουτί LEGRABOX |
| Τεχνολογία Κίνησης | Ενσωματωμένο BLUMOTION / κατάλληλο για TIP-ON BLUMOTION / κατάλληλο για SERVO-DRIVE |
| Φέρουσα Ικανότητα | 70 kg |
| Ονομαστικό Μήκος | 600 mm |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | BLUMOTION |
| Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά | Για TIP-ON BLUMOTION |
| Υλικό | Ατσάλινο |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Επινικελωμένο |
| Τύπος Καλαθιού | Πλήρης επέκταση |
| Σύστημα Οδηγών | Σύστημα συγχρονισμένων βαγονέτων |
| Πλάτος Προφίλ Συρταριού | 32.06 mm |
| Χαμένο Ύψος Του Πλαϊνού Του Ντουλαπιού | 47.5 mm |
| Πλάτος Πλαϊνού Ντουλαπιού | 31 mm |
| Απόσταση Κλειδαριάς | 255.5 mm |
| Απόσταση BLUMOTION Και BLUMATIC | 279 mm |
| Στερέωση Πλαϊνών Ντουλαπιού | Με βίδες |
| Τύπος Συναρμολόγησης | Μονταρισμένο στο πλάι |
| Σύνδεση Συστήματος Οδηγού Με Το Πλαίσιο Του Συρταριού | Για συσκευή κλειδώματος |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 603 mm |
| Συσκευασία Στοιχείου | Δεξιό+Αριστερό |
| Συσκευασία | Multipack |