Συνδεθείτε για τιμές και διαθεσιμότητα
Περιγραφή
Προϊόντα συρταριών 470M4502S
Τύπος συρταριού: Πλαϊνό συρταριού MERIVOBOX
Ύψος πλαϊνών συρταριού: M (91 mm)
Υλικό: Ατσάλινο
Σχεδιασμός: κενό
Ονομαστικό Μήκος: 450 mm
Σύνδεση πλαϊνού συρταριού με εσωτερική μετώπη: Ρυθμιστής μετώπης
Σύνδεση πλαϊνού συρταριού με πλάτη: Κουμπωτό (μεταλλική πλάτη ή στήριγμα ξύλινης πλάτης)
Μήκος κρέμμασης πλαϊνού συρταριού (εσωτερικό μήκος συρταριού): 440 mm
Ρύθμιση ύψους: Ναι
Βίδωμα πάτου στα πλαϊνά συρταριών: διχαλωτή σύνδεση ή βιδωτή
Πάχος πάτου: 16 mm
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τύπος Συρταριού | Πλαϊνό Συρταριού MERIVOBOX |
| Υλικό | Ατσάλινο |
| Σχεδιασμός | Κενό |
| Ονομαστικό Μήκος | 450 mm |
| Σύνδεση Με Εσωτερική Μετώπη | Ρυθμιστής Μετώπης |
| Σύνδεση Με Πλάτη | Κουμπωτό (Μεταλλική Πλάτη ή Στήριγμα Ξύλινης Πλάτης) |
| Μήκος Κρέμμασης | 440 mm |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Βίδωμα Πάτου | Διχαλωτή Σύνδεση ή Βιδωτή |
| Πάχος Πάτου | 16 mm |
| Φινίρισμα Πλαϊνού | Ματ Γκρι Orion |
| Φινίρισμα Συνδέσμου Πλάτης | Ματ Γκρι Orion |
| Ελάχιστο Εσωτερικό Βάθος Ντουλαπιού | 453 mm |
| Προσθέσεις | ABD.100 Εξωτερικά Καλύμματα, Συμπεριλαμβάνονται ZA4.540 Εσωτερικά Καλύμματα, Συμπεριλαμβάνονται |
| Συσκευασία Στοιχείου | Δεξιό + Αριστερό |
| Συσκευασία | Συσκευασία Εμπορίου |