Περιγραφή
Συστήματα συρταριών 770F50S0S
Συσκευασία στοιχείου: Σετ
Ονομαστικό Μήκος: 500 mm
Υλικό: Ατσάλινο
Φέρουσα ικανότητα: 40 kg
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Ονομαστικό Μήκος | 500 mm |
| Ύψος Πλαϊνού Συρταριού | F (241.0 mm) |
| Φέρουσα Ικανότητα | 40 kg |
| Τύπος Συρταριού | Πλήρης Επέκταση |
| Τύπος Συρταριού | Πλαϊνό Συρταριού LEGRABOX |
| Σχεδιασμός | Με Σχεδιαστική Γραμμή |
| Υλικό | Ατσάλινο |
| Φινίρισμα Πλαϊνού Συρταριού | Λευκό, ματ |
| Τύπος Ρυθμιστή Μετόπης | Ρυθμιστής Μετόπης |
| Σύνδεση Ρυθμιστή Με Μετόπη | Βίδες |
| Τύπος Πλάτης / Στηρίγματος Πλάτης | Στήριγμα Πλάτης |
| Ύψος | 241 mm |
| Συσκευασία | Συσκευασία Εμπορίου |
| Συσκευασία Στοιχείου | Σετ |